Služby

Nabízíme profesionální služby od laserového řezání a gravírování, cnc frézování deskových materiálů a výrobky z plastů.
Laserové řezání

Laserové řezání

Pomocí CO2 laseru s pracovní plochou 1600 x 900mm jsem schopni řezat materiál jako je plexisklo, překližka, dřevo, guma, papír a spousty dalších materiálů. Laser vyřeže jakýkoliv tvar ve vysoké přesnosti.

CNC frézování

CNC frézování

Pomocí CNC routru s pracovní plochou 2500 x 1300mm frézujeme deskové materiály jako plasty, plexisklo, překližka, dřevo, kompozitní desky (dibond), guma, pryž, hliník a mnoho dalších materiálů. Router vyfrézuje jakýkoliv tvar ve vysoké přesnosti.
Laserové gravírování

Laserové gravírování

Gravírování pomocí laserové technologie představuje dokonalé propracování gravírovaného nápisu či grafiky, jak po technické, tak i po estetické stránce.

Tato moderní laserová technologie je založena na odpaření materiálu nebo barvy do hloubky v řádu mikrometrů. Laserovým gravírováním je možno vytvořit do povrchu materiálu plastický ornament, nápis či logo.

Gravírovat lze praktický do všech materiálů např. plexisklo, sklo, kámen, kov, dřevo, papír, kůže, keramika a spousta jiných materiálů.

Výroba z plastů a pryže

Výroba z plastů a pryže

Vyrábíme ochranné kryty strojů a zařízení, pokladničky z plexiskla, stojánky na letáky, ochranné přepážky z plexiskla, 3D loga a písmena a další.

Nabízíme také lepení, stříhání, ohýbání za tepla i studena, vrtání, lisování.

Dále se zabýváme výrobou podložek a těsnění z pryže.

Zaujala Vás naše nabídka?

Nebojte se nás kontaktovat, vždy najdeme společné řešení nebo vám poradíme s Vaší zakázkou